Fotorelacja z pikniku Fregaty i fundacji Ja TeżZapraszamy do oglądania fotorelacji z Pikniku Fregaty i Fundacji Ja Też, który odbył się 8 czerwca 2019r. Było cudownie. Nasza Fundacja składa ogromne podziękowania rodzicom, pracownikom i dzieciom z Przedszkola, Szkoły Podstawowej dla Dziewcząt oraz Szkoły Podstawowej dla Chłopców Fregata za zaproszenie do wspólnego piknikowania, biegu na orientację, żeglowania oraz za przeprowadzenie kwesty do puszek, na rzecz naszego nowego ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjnego. Udało się zebrać 1263,38zł!!! Wielkie brawa dla wszystkich wolontariuszy. Atmosfera była świetna i pogoda przez większość czasu idealna… do 14.30, gdy nagły deszcz zmusił nas do zakończenia imprezy. Cieszymy się jednak ogromnie z tego, co się udało wspólnie zrobić i z czasu spędzonego razem.
Dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność. Wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Razem zmieniamy świadomość w społeczeństwie i każdy mały krok w tej sferze to dla naszych dzieci wielki krok do lepszego jutra. Zobaczcie sami jak było!

Fotorelacja z pikniku Fregaty i fundacji Ja Też Fotorelacja z pikniku Fregaty i fundacji Ja Też

Napisany przez Jakub Proma