MaMY dzieci - przez pryzmat szkła

Dzień dobry!

Z wielką radością i zapałem ogłaszamy, że z dniem 19 września (czwartek) rozpoczynamy spotkania w Klubie MaMY dzieci.

Bardzo serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, które poprowadzi… Ala Skurczyńska! Dlatego ŁAPMY ALĘ, drogie Panie, póki jeszcze jest w Polsce!

Harmonogram spotkań w każdy czwartek:

8.15 – 9.15 zumba

9.15– 10.00 wspólne śniadanie

10.00 – 12.00 warsztaty dla mam/pobyt dzieci w grupie Muszelek

Dzieci w wieku od 2,5 lat od godziny 10:00 mogą skorzystać z zajęć przedszkolnych. Należy zgłosić dziecko na adres kijjank@gmail.com

Zgłoszenia przyjmuję do godz 12.00 każdej środy poprzedzającej klubik. Dzieci nie zgłoszone nie mogą dołączyć do grupy.

Mamy, które wezmą udział w porannej gimnastyce przynoszą strój, obuwie sportowe, wodę, mały ręcznik.

Śniadanie każdy przynosi własne. Mile widziane małe co nieco do kawy.

19 września- „Przez pryzmat szkła”

– warsztaty projektowania witraży z Alą Skurczyńską.

W ciepłej atmosferze, wśród innych miłośników rękodzieła, stwórz i zabierz ze sobą swój własny witraż.

26 września- „Przez pryzmat szkła”

– warsztaty poprowadzi Ala Skurczyńska.

Będzie to drugie i ostatnie spotkanie z cyklu, na którym będziemy kończyć nasze witraże pod okiem Ali.

Łączny koszt obydwu warsztatów 15zł

Ważne!! Każda mama bierze odpowiedzialność podczas witrażowania za bezpieczeństwo swego dziecka- niebezpieczne są narzędzia ostre i gorące, kwas lutowniczy i oczywiście drobinki szkła, kable na podłodze. Kaszki, bułeczki, smoczki itp również muszą się trzymać z dala od stołu warsztatowego.

Napisany przez Anna Żmuda-Trzebiatowska