Chłopaki do piór!

W Szkole dla Chłopców od niedawna mamy możliwość chodzenia na warsztaty dziennikarskie, które prowadzi pan Bartosz Libuda, nauczyciel języka polskiego i angielskiego. Zajęcia są ciekawe. W planach mamy naukę przeprowadzania wywiadów, pisania artykułów, prowadzenia debat.
Aktualnie tworzymy plan takiej debaty, której tematem będzie szkoła. Na razie wymyślamy ciekawe pytania, np. dlaczego w szkole nie ma dziewczyn?
Bardzo was zachęcam do wzięcia udziału w kółku, bo można się nauczyć np. dobierania słów. Można też się dowiedzieć jak przekonać kogoś do swoich racji i negocjować, co może być przydatne w wielu sytuacjach np. gdy chcecie namówić rodziców na kupno psa. Grupa na zajęciach nie jest może duża, ale fajnie nam się współpracuje.

Chłopaki do piór! Chłopaki do piór! Chłopaki do piór! Debatę czas zacząć! Debatę czas zacząć! Chłopaki do piór! Chłopaki do piór!

zdjęcia: Emilia Szczesiak

Napisany przez Jan Wysiński