Święto Niepodległości co prawda już za nami, ale… My pragniemy nadal świętować ten ważny dla naszej ojczyzny dzień. Chcemy spotkać się w rodzinnym gronie.

Bo żyć w wolnej Polsce to święto

Zgodnie z zapowiedzią Dyrekcji Szkoły dla Dziewcząt Fregata i informacją na plakatach zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Spotykamy się w najbliższy piątek 22 listopada o godz. 16:30 w bibliotece szkoły dla dziewcząt.

Zachęcamy do przyniesienia własnych instrumentów i aktywnego udziału w tym wydarzeniu.

Tradycją jest umilenie tego wieczoru poczęstunkiem. Z racji popołudniowej pory, chcielibyśmy zaproponować przygotowanie bardziej konkretnych przekąsek.

Zapraszamy zatem uczestników wieczoru do organizacji poczęstunku. Każdy niech przyniesie to co jest w stanie przygotować – może ciasto? może coś na słono? może owoce?

Ważne: prosimy, aby produkty, które przyniesiemy były w formie gotowej do podania, pokrojone i na talerzach.

Na miejscu będzie dostępna herbata i kawa 🙂

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznej Parady Niepodległości.

Zdjęcia: Aleksandra Szwarc i Emilia Szczesiak

Napisany przez Olga Tryba