Rekrutacja na kolejny rok szkolny powoli nabiera tempa.

Dni Otwarte Fregaty i rekrutacja 2020

Dla rodzin Fregaty mamy wyjątkową propozycję – polecajcie nowe rodziny do Fregaty i nie płaćcie czesnego we wrześniu!

Jeżeli rodzina, którą polecicie zdecyduje się zapisać swoje dziecko/dzieci do którejkolwiek placówki Fregaty, Wy będziecie zwolnieni z wrześniowego czesnego w przyszłym roku szkolnym. Wystarczy, że na druku zgłoszenia dziecka do Fregaty zostanie wpisane Wasze nazwisko jako rodziny polecającej.

To jednak nie wszystko, Wasi znajomi też mogą skorzystać z promocji!

W obu przedszkolach Fregaty 7 lutego odbyły się pierwsze „Otwarte Piątki”. Można wziąć w nich udział co tydzień, do końca kwietnia, w ramach zajęć: poranek, język angielski, rytmika, psychomotoryka, zabawa swobodna. Będzie także możliwość porozmawiania z dyrektorkami i nauczycielkami.

Obie nasze szkoły także przygotowują Dni Otwarte. Warto przyjść ze swoim dzieckiem i poznać szkołę i jej zasady, nauczycieli i pracownie dydaktyczne, uczniów i ich osiągnięcia.

Już 15 lutego w Szkole dla Chłopców odbędzie się Dzień Otwarty. Dzieci będą mogły uczestniczyć w kółku technicznym.

Także 15 lutego zaprasza Szkoła dla Dziewcząt. Dzieci wezmą udział w zajęciach kodowania na dywanie.

Z okazji Dni Otwartych została przygotowana specjalna oferta dla nowych rodzin. Każda nowa rodzina, która zapisze dziecko na specjalnym formularzu dostępnym tylko w trakcie tych dni, będzie zwolniona z opłaty z tytułu wpisowego.

Jeżeli macie pytania piszcie na adres: rekrutacja@fregata.edu.pl

Napisany przez Arkadiusz Duchliński