SLAF - Szkoła Letnia Akademii Familijnej, Białogóra 2018

Akademia Familijna to kursy dla małżeństw, które pomagają stawać się lepszymi jako rodzice oraz małżonkowie. Kursy odbywają się w cyklach akademickich – od jesieni do wiosny. Latem nadchodzi czas na odpoczynek od nauki, jednak nie dla wszystkich. Wielu z nas, mimo że kursy zaliczyli z wyróżnieniem, decyduje się kontynuować naukę w Szkole Letniej Akademii Familijnej.

Rodziny z Fregaty tradycyjnie wybierają semestr letni w Białogórze. W tym roku był wyjątkowy.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem SLAF-em wśród rodzin z całej Polski uznano, że najwyższy czas zorganizować dwa turnusy nad morzem.

Organizacja jednego z nich przypadła Gdańskowi razem z Krakowem. Nasze rodziny wspaniale poradziły sobie z zadaniami związanymi z organizacją logistyczną całego przedsięwzięcia. W tym roku na „naszym” turnusie w Białogórze na SLAF-ie było blisko 150 osób

Tradycyjnie, po ciekawych wykładach i inspirujących warsztatach, mieliśmy czas na wspólne rozmowy, spacery i przede wszystkim plażowanie – w tym roku pogoda w Białogórze dopisała wyjątkowo.

SLAF - Szkoła Letnia Akademii Familijnej, Białogóra 2018

Niestety po raz kolejny polegliśmy w starciu piłkarskim (tym razem z ojcami i synami z Krakowa), jednak widać było zdecydowany postęp względem ubiegłych lat.

Jeszcze cztery lata i na pewno Fregata będzie… mistrzem świata.

Z kolei Ci, którym niestraszne deszcze, mieli okazję popłynąć kajakami rzeką Piaśnicą, prosto do morza.SLAF - Szkoła Letnia Akademii Familijnej 2018 - spływ Piaśnicą

Na zakończenie wybraliśmy się jeszcze na wspaniałe, białogórskie lody.

Moglibyśmy napisać, że już nie możemy się doczekać kolejnej edycji, ale nie ma co rozpaczać. Za kilka tygodni rozpoczną się kolejne kursy. Będzie znowu czas na pracę, ciekawe rozmowy i inspirujące rozwiązania naszych domowych, rodzinnych problemów. Już nie możemy doczekać się spotkań z Wami na kursach Akademii Familijnej.

Napisany przez Arkadiusz Duchliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *