Simply the Best - czyliu III Bal FregatyCo roku nadchodzi czas na oddech i zabawę także dla nas – rodziców. Od kilku lat Lidka i Tomek Witkowscy oraz Emilia i Kamil Szczesiak zapraszają nas do wspólnej zabawy. Co roku zaskakują nas nowym scenariuszem zabawy. Zapraszają ciekawe gwiazdy estrady i zapewniają niezapomniane wrażenia.

26 stycznia już po raz czwarty będziemy się bawić na Karnawałowym Balu Fregaty. Tym razem hasłem przewodnim Balu będzie: WIELKIE OSZUSTWO. No cóż, brzmi tajemniczo, ale pierwsi poznają rozwiązanie zagadki ci, którzy na balu się pojawią.

Chyba nie będę oryginalny, jeżeli zacznę od stwierdzenia, że „Fregata jest wyjątkowa”?
Jest wiele cech, które nas wyróżniają. Jedną z nich jest fakt, że dzięki Fregacie poznajemy wspaniałych ludzi.


 

Na co dzień pracujemy z naszymi pociechami w szkołach i domu, kształcimy ich nawyki i cnoty, przygotowujemy ich do kolejnych sprawdzianów i obserwujemy jak pokonują kolejne szczeble szkolnej kariery.
W najbliższej edycji będzie możliwe zaproszenie także przyjaciół spoza Fregaty. Zachęcajcie do udziału w balu swoich znajomych, niech zobaczą jak wspaniałą tworzymy społeczność.
Wielka Mistyfikacja - czyli IV Bal Fregaty

 

 

 

 

 

Wszystkie ważne informacje otrzymaliście na maila. Przypomnę tylko, że spotykamy się 26.01.2019r. o godz. 19:00 w Zatoce Sztuki w Sopocie.

 

 

 

Artykuł ukazał się w Biuletynie Fregaty w grudniu 2018 roku.

 

 

zdjęcia: Liudmyla Pervushyna; www.mojekonferencje.pl

grafika: Piotr Malanowski

 

 

Napisany przez Arkadiusz Duchliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *