Dziś miałam tak fantastyczny dzień, ze nie mogę tym się nie podzielić! II Gala Artystyczna we Fregacie (Przedszkole i Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt) – zaliczona!

 

Jeszcze parę lat temu, nigdy w życiu nie pomyślałabym, że będę pracowała z dziećmi jako instruktor tańca i że z każdego zakątka będą wołały na mnie „Pani od baletu„. To jest niesamowite doświadczenie! Praca z dziećmi jest bardzo trudna ale jakże wdzięczna! Nasze dzieci są niesamowite: tak różne charaktery, one uczą nas czasem więcej niż my je, czasem potrafią zdenerwować tak, że chce się krzyczeć z bezradności, a czasami serce tańczy razem z nimi z emocji! Jestem TAK dumna ze swoich podopiecznych, miały dzisiaj trudne choreografie, ale wszystko udało się najlepiej.

II Gala artystyczna Fregaty II Gala artystyczna Fregaty

Bardzo dziękuje wszystkim którzy mi pomagali, nie tylko dzisiaj. Dziękuję Magdalenie Michalskiej-Meck, dyrektor przedszkola Fregata, za wsparcie i za pomoc, za każde „tak” na moje różne inicjatywy. Dziękuję Rodzicom, którzy mi ufają i dają możliwość odkrywać talenty dziewczynek, bo one czasami potrafią więcej niż się po nich spodziewamy. Ogromne podziękowania należą się również mojemu mężowi, Illii Pervushynowi, za to że pomagasz mi, kiedy jestem zmęczona, że zawsze mam ramię na które mogę liczyć, i za to że zawsze jesteś na naszych występach, nagrywasz, robisz zdjęcia, uśmiechasz się. Jestem bardzo zmęczona, ale BARDZO szczęśliwa!
Bardzo wielkie podziękowania dla całej ekipy „front and backstage”: wspaniałych prowadzących – Pani Lidii Witkowskiej oraz Pana Dawida Ignatowicza. Udało się im tak piękne i profesjonalnie poprowadzić naszą Galę, że już w przyszłości nie będę szukać innych prowadzących. Kolejne Gale przed nami! Jestem też wdzięczna Panu Tomkowi Witkowskiemu za zabezpieczenie nagłośnienia. DZIĘKUJĘ!

II Gala artystyczna Fregaty II Gala artystyczna Fregaty II Gala artystyczna Fregaty II Gala artystyczna Fregaty II Gala artystyczna Fregaty

 

Napisany przez Liudmyla Pervushyna

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *