Droga do Londynu

Podróże kształcą, to znana prawda. Poznawanie świata poprzez doświadczenie nie może równać się z wiedzą, którą serwuje podręcznik. Nic dziwnego, że pomysł wyjazdu do Londynu starszych klas Szkoły dla Dziewcząt jest taki ekscytujący! Zagraniczna podróż, lot samolotem i TEN SŁYNNY LONDYN!

Jest o co zawalczyć.

Zawalczyć, bo to duże wyzwanie zorganizować wycieczkę tak, by trzy klasy pojechały w pełnym składzie. Dziewczyny i rodzice postanowili, żeby już teraz zacząć zbierać fundusze na majowy wyjazd. Ten plan bardzo zjednoczył klasy i wyzwolił pokłady kreatywności. Będą kiermasze, występy i inne inicjatywy, bo uczennice chcą, w miarę możliwości, same zapracować na wspólny cel, by finanse (zgodnie z ideą Fregaty) nie były dla nikogo przeszkodą.

 

Droga do LondynuDrogi Czytelniku,

jeśli zauważysz stoisko z ciastami, rękodziełem czy innymi bezcennymi skarbami od serca – nie bądź obojętny, to najpewniej nasze dziewczyny w akcji. Zachęcamy do hojności i wsparcia. Ta wycieczka to nie fanaberia, to szansa na nowe doświadczenia, bardzo atrakcyjna forma edukacji, okazja na “szlifowanie” języka. Pani Izabela Jastrzębska, nauczyciel języka angielskiego, zadbała, by w programie nie zabrakło najbardziej znanych i interesujących miejsc jak Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud, czy Pałac Westminsterski. Pomóżmy dziewczynom zdobywać nowe lądy… przez Londyn!

 

Droga do Londynu

 

Ps. Wypatrujcie stoiska ze słodkościami już na sobotniej Konferencji Roków!

 

 

Napisany przez Marta Wysińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *