Marcowy klub MaMY dzieci

plakat: Liudmyla Pervushyna

Witamy serdecznie!

Zachęcamy gorąco każdą z mam do przychodzenia do naszego Klubu MaMY Dzieci. Kolejne niesamowite zajęcia przed nami! Najważniejsze jest jednak to, że możemy się razem spotkać i oderwać na chwilę od codziennej rutyny. Spotykamy się w Dworku koło Szkoły dla Dziewcząt i Przedszkola Fregata na ul. Cystersów 13. Dla maluszków mamy oddzielny pokoik pełen zabawek i książeczek, w którym mogą się razem bawić. Dzieci od 2,5 lat można zapisać na czas warsztatów do najmłodszej grupy przedszkolnej. Dzięki temu będziesz miała chwilę dla siebie, a Twoja pociecha będzie pod doskonałą opieką i będzie mogła oswajać się z przedszkolem!

Gorąco zachęcamy, abyś poznawała lepiej naszą społeczność i zawierała nowe znajomości/przyjaźnie. Pamiętaj, że dzięki temu poznajesz też środowisko w jakim obraca się Twoje dziecko/dzieci, które uczęszczają do placówek Fregaty. Nasz Klubik Mamy Dzieci jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla mam, jak i dla dzieciaczków na spędzenie wolnego czasu i relaks.

Chcesz zabrać ze sobą koleżankę, która nie ma swoich dzieci we Fregacie?

Dla niej również znajdzie się u nas miejsce! Prześlij do niej tego maila. Niech nasz Klub Mamy Dzieci gromadzi coraz więcej kobiet żebyśmy mogły ze sobą rozmawiać i uczyć się od siebie nawzajem.

Chcesz zobaczyć co działo się na poprzednich spotkaniach? Koniecznie zajrzyj na naszego facebooka!

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia! 🙂

MARCOWE WARSZTATY:

12.03   WIOSENNE FILCOWANIE

Wpuśćmy kolejną porcję wiosny do naszych domów! Tym razem metodą filcowania na sucho stworzymy kolorowe dekoracje w klimacie kwiatowo-wielkanocnym.

Zapraszam !

Marta Połeć

Koszt warsztatów: 5 zł

19.03 EKOSPRZĄTANIE – ŚWIĄTECZNE SPRZĄTANIE CZAS ZACZĄĆ

Zapraszamy na ekowarsztaty!

Razem stworzymy alternatywę dla mleczka Cif. Nasza ekopasta nie tylko pozwoli Ci dokładnie posprzątać, ale dzięki niej nie będziesz wdychać chemii, jaka jest w sklepowych środkach. Robi się szybko i wystarcza na długo:)

Abyśmy mogły zakupić wystarczającą ilość produktów prosimy o informację kto się wybiera na warsztaty do 15 marca na numer telefonu: 510 337 457.

Warsztaty poprowadzą: Kasia Jankowska i Weronika Żmuda- Trzebiatowska

Koszt warsztatów: 10 zł

26.03 KOSZYCZKI WIELKANOCNE Z WŁÓCZKI SPAGHETTI

Koszyk na jajka czy zająca to piękna świąteczna dekoracja zrobiona własnoręcznie.

Zapraszamy do przyniesienia włóczki „cotton spaghetti” w kolorach Wielkanocnych (biały, jasnoróżowy, jasnożółty, oliwkowy itp.) oraz szydełek o rozm. 12-16 mm.

Kilka motków i szydełek zakupimy.

Warsztaty poprowadzi: Ludmiła Pervushyna

Koszt warsztatów: 15zł

HARMONOGRAM NASZYCH SPOTKAŃ:

8.30 – 9.15 gimnastyka/zumba
9.15 – 10.00 wspólne śniadanie
10.00 – 12.00 warsztaty dla mam/pobyt dzieci w grupie Muszelek

Dzieci w wieku od 2,5 lat od godziny 10:00 mogą skorzystać z zajęć przedszkolnych.

Należy zgłosić dziecko na adres kijjank@gmail.com

Zgłoszenia przyjmujemy do godz 12.00 każdej środy poprzedzającej klubik. Dzieci nie zgłoszone nie mogą dołączyć do Muszelek.

Prosimy mamy, które wezmą udział w porannej gimnastyce o przyniesienie stroju i obuwia sportowego oraz wody.

Prosimy, zatroszczmy się o miłą atmosferę i w miarę możliwości przynieśmy coś do przegryzienia na wspólny stół.

Czekamy na każdą z Was!

Napisany przez Adrianna Kałuża