No, może nie Puck, tylko Pucka. Taką łódkę. Ale od początku…

 


Fregatową flotę widzimy ogromną…

Jakiś czas temu wraz z Jarkiem Gierachem i Pawłem Gabrielem kupiliśmy żaglówkę – Pucka właśnie. Ta łódka miała położyć fundamenty przyszłej potęgi klubu żeglarskiego Fregaty. I tak się stało, pierwszy sezon szybko został otworzony, a Paweł zakręcił się obok wynajmu dodatkowych trzech łódek i flota czterech Pucków dzielnie służyła wszystkim chętnym, aż do późnej jesieni. 

I tak nadszedł kolejny rok. Mimo panoszącej się zarazy Jarek nie zasypia gruszek w popiele i organizuje kolejny sezon. Tym razem chcemy kupić więcej łódek!  Ale do tego potrzebujemy udziałowców. Jest okazja aby wykupić  5 łódek klasy Puck z transzy 5 szt. wystawionych na sprzedaż przez „Pozytywne inicjatywy”.
Niech 1. łódka = 10 udziałów. Wartość nominalna udziału dla rodziny 1000 zł. Cena wywoławcza: 14 tys. złotych za łódkę. Liczymy jednak, ze uda się kupić je znacznie taniej – za 8-10 tysięcy.
Proponujemy zapisy na nabycie przez rodzinę od 1/10 do 10/10 udziałów w łódce, gdzie ew. nadwyżka zebranego kapitału udziałowego nad ostatecznie wynegocjowaną ceną zakupu będzie przeznaczona na utrzymanie, remont lub dosypanie kapitału do zakupu kolejnej jednostki (jeżeli kosztowałaby więcej niż 10 tys.). Właściciele łódek pozostają ich dysponentami jednak cała akcja wiąże się z udziałem  w Żeglarskiej Akcji Rodzin (ŻAR), w ramach której zapewniamy bezpłatne miejsce postoju łódek w 1 Morska Stanicy Fregaty – na terenie kempingu Park45 w Sopocie.

Udziałowcy stają się członkami  ŻAR i decydują się aby ich sprzęt – poza własnym użytkiem – służył szkoleniu i wykorzystaniu w ramach ŻARowych inicjatyw czyli: Klub Fregata, żeglarskie szkolenie/regaty rodzinne czy pływania i imprezy klubowe ŻAR.

To jak z tym Puckiem? Kupujesz? A może tylko chcesz dopytać o szczegóły? Jeżeli tak, to zapraszamy do zgłoszeń przez formularz dostępny pod tym adresem: 

Napisany przez Grzegorz Wszelaczyński

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *