Co prawda zamknęli organizatorów w areszcie domowym na niemal 3 tygodnie, ale chwilowo nikt nie wpadł na pomysł zamkniecia lasów – korzystajmy zatem. Zapraszamy na kolejny, fregatowy spacer. Aby nie narażać naszego Przewodnika po Stoczni Gdańskiej odwołujemy ten kierunek, w zamian zrealizujemy nasz listopadowy plan. Postarajmy się wziąć udział w niedzielnej Ofierze we własnej parafii – nasza grupa mogłaby utrudnić lokalnej parafii funkcjonowanie w ramach obostrzeń sanitarnych. 

Dni już krótkie, zatem 13 grudnia spotkajmy się o 10:30 na parkingu przy centrum handlowym Osowa, skąd niespiesznym marszem, przez leśnictwo Gołębiewo wyruszymy na wyprawę w poszukiwaniu Źródła Marii. Czeka nas niemal 10 km marszu po nietrudnym, cżeściowo wyasfaltowanym szlaku. 

Trasa jest przejezdna dla wózków dziecięcych z dużymi kołami. Jak zwykle prosimy o zabranie dobrych humorów, napojów i przekąsek. Pamiętajcie też o adekwatnym do pogody ubraniu.

W razie pytań nie wahajcie się pisać na adres g.wszelaczynski(at)gmail.com. Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o kolejnych spacerach zasubskrybuj Bulajowy newsletter lub zapisz się do grupy na WhatsAppie – więcej informacji pod powyższym adresem.

Orientacyjny ślad trasy: zobacz na Traseo

Impreza ma charakter turystyczny – musimy sobie poradzić z wszelkimi przeciwnościami i trudnościami po drodze. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o słuchanie zaleceń przewodnika. Organizatorzy zapewniają doświadczonego przewodnika i wsparcie na każdym etapie spaceru, ale uczestnicy biorą udział w wyprawie na własną odpowiedzialność. Niepełnoletni mogą wziąć udział w wycieczce tylko pod opieką osoby dorosłej.

Serdecznie zapraszamy na inne spacery -plan na cały sezon znajdziecie tutaj: https://bulaj.fregata.edu.pl/2020/08/17/chodzmy-z-fregata-plan-wedrowek-na-sezon-2020-2021

Napisany przez Grzegorz Wszelaczyński

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *