Zapraszamy na Otwarte Piątki w Przedszkolach Przedszkole Niepubliczne „Fregata” oraz Przedszkole Fregata Ujeścisko .

Jeżeli poszukujesz dobrego przedszkola dla swojego dziecka, umów się z nami i poznaj naszą wyjątkową placówkę. Nim podejmiesz decyzję, gdzie zapiszesz swoje dziecko od września 2021 r., odwiedź nasze przedszkole w Oliwie bądź na Ujeścisku.

W każdy piątek, w godz. 8:15 – 10:30 zapraszamy na dni otwarte, podczas których można zapoznać się z bogatą ofertą przedszkola – wziąć udział w zajęciach, porozmawiać z dyrektorem oraz nauczycielami. W ramach zajęć: poranek, język angielski, rytmika, psychomotoryka, zabawa swobodna.

Chęć wzięcia udziału w dniu otwartym prosimy zgłaszać:

Przedszkole w Oliwie, Magdalena Michalska-Meck, tel. 506 492 426

Przedszkole na Ujeścisku, Katarzyna Duchlińska, tel. 502 571 788

lub mailem na adres: rekrutacja@fregata.edu.pl.

Zapraszamy do nas w najbliższe piątki – 19 i 26 lutego.

Mamy też teraz wyjątkową okazję! Rodziny, które złożą wniosek o przyjęcie dziecka do naszego Przedszkola w ramach Otwartych Piątków i podpiszą umowę do końca lutego otrzymują od nas specjalne zniżki i gratisy:

Grupy 4, 5 i 6 latków – 0 zł z tytułu wpisowego + 3 m-ce gratis,

Grupa 3 latków – 0 zł z tytułu wpisowego +1 m-c gratis