Szanowni, w zeszłym roku ta wyprawa nie doszła do skutku, bo wiadomoco. Teraz nie chcemy dać się przestraszyć.

Była prawdziwa zima, a teraz coraz śmielej poczyna sobie wiosna, a to z kolei znaczy, że można podglądać ptaki i zbierać poroża (jak ktoś ma tyle szczęścia żeby takowe znaleźć), no a skoro już będziemy w nadmorskim lesie, to i bursztynów można poszukać na plaży.

Spotykamy się 21 marca o 12:00 na parkingu w Górkach Wschodnich (o tu: https://goo.gl/maps/DXJ7nnorYdUbxd8BA)

Przemaszerujemy niecałe 9 kilometrów, zajdziemy na wieżę widokową w rezerwacie Ptasi Raj, zwiedzimy pozostałości po dywizjonie rakietowej obrony wybrzeża, narazimy się na wiosenny sztorm na sobieszewskiej plaży i pooddychamy leśnym powietrzem.

Trasa jest przejezdna dla wózków dziecięcych z dużymi kołami. Jak zwykle prosimy o zabranie dobrych humorów, napojów i przekąsek. Pamiętajcie też o adekwatnym do pogody ubraniu.

W razie pytań nie wahajcie się pisać na adres g.wszelaczynski(at)gmail.com. Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o kolejnych spacerach zasubskrybuj Bulajowy newsletter lub zapisz się do grupy na WhatsAppie, albo zagladaj na Fregatowe Forum (https://tablica.fregata.edu.pl) – więcej informacji pod powyższym adresem.

Orientacyjny ślad trasy: Zobacz trasę w Traseo

Impreza ma charakter turystyczny – musimy sobie poradzić z wszelkimi przeciwnościami i trudnościami po drodze. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o słuchanie zaleceń przewodnika. Organizatorzy zapewniają doświadczonego przewodnika i wsparcie na każdym etapie spaceru, ale uczestnicy biorą udział w wyprawie na własną odpowiedzialność. Niepełnoletni mogą wziąć udział w wycieczce tylko pod opieką osoby dorosłej.

Napisany przez Grzegorz Wszelaczyński

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *