Chciałabym podziękować wszystkim, którzy mogli dołączyć do naszego sobotniego „szafingu” 19 października 2019 r. To był wspaniały gest, dzięki Wam wydarzenie okazało się wielkim sukcesem!


Co działo się w sobotę?
• Dziewczęta były zajęte pieczeniem „na gorąco” pysznych gofrów oraz podawaniem własnoręcznie (lub przy pomocy rodzin) przygotowanych, domowych wypieków.
• Loteria fantowa cieszyła się popularnością, była świetną zabawą i pomogła zebrać fundusze na wycieczkę starszych klas do Londynu.
• Kolejną atrakcją była sprzedaż książek, zabawek, ubrań itp. Obie strony (sprzedający i kupujący) zadowolone!
• Udało się nam zebrać ponad 500 zł, kwota zostanie przeznaczona na wsparcie naszych dziewcząt w ich podróży do Londynu.

Szafing z Fregatą - relacja

To był miły, ciepły dzień, okazja do spotkania, rozmów, poznania nowych rodzin we Fregacie. Ponownie chciałbym podziękować wszystkim, którzy mogli przyjść, poświęcić swój czas, ofiarować „datki” na rzecz loterii i kawiarenki, cieszyć się wspólnym sukcesem tej imprezy.

Szafing z Fregatą - relacja

Szafing z Fregatą - relacja
Moje szczególne podziękowania należą się mamom, nauczycielom, w tym Dorocie Anioł, Asi Kozyrskiej-Sieczak, Karolinie Helmin-Biercewicz i wszystkim innym za ich pomysły i poświęcenie. Chciałbym również podziękować naszym pracownikom administracyjnym za umożliwienie korzystania z pomieszczeń szkolnych.

Szafing z Fregatą - relacja Szafing z Fregatą - relacja

Do tych którzy nie mogli dołączyć już teraz kierujemy nowe zaproszenie. Planujemy kolejne spotkania w najbliższym czasie, bądźcie czujni. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, zachęcamy do zaangażowania. Warto działać razem dla wspólnego dobra.

Zdjęcia: Alicja Miluska

Napisany przez Gabriela Małecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *