Twoja córka też to potrafi!

Miałeś tak, że twój syn co tydzień przynosił coraz to nowsze sprzęty i wynalazki do domu? Teraz również będą to robić córki.

Szkoła dla chłopców już od dawna miała w planach zajęcia techniczne. Piłowanie, wiercenie i wbijanie gwoździ było na porządku dziennym. W dodatku, w domach ciągle powiększała się kolekcja tych niesamowitych owoców pracy sam na sam z wyobraźnią. Nauczyciel techniki organizował również co roku robienie szopek świątecznych.

Po krótkim czasie siostry zaczęły zazdrościć braciom tej zabawy z mieczami, pistoletami na gumki i jeżdżącymi szczotkami. Zaczęły się skarżyć rodzicom „a czemu on się może bawić a ja nie?!” „a skąd on to ma?” „JA TEŻ CHCĘ!”. I w końcu, kiedy rodzice zwrócili się do nauczyciela techniki ze szkoły dla chłopców…

19.09 wystartowało pierwsze kółko techniczne w szkole dla dziewcząt! Kółko techniczne czyli „Klub technika” prowadzi pan Grzegorz Meck. Na pierwszych i drugich zajęciach dziewczynki robiły skrzyneczkę z kręcącą się baletnicą. Na kolejne „wyprosiły” u pana Grzegorza fruwającego motyla. Nie czekaj więc i zapisz na „Klub technika” swoją córkę i (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś) swojego syna już dziś!

 

 

Twoja córka też to potrafi! Twoja córka też to potrafi! Twoja córka też to potrafi! Twoja córka też to potrafi! Twoja córka też to potrafi! Twoja córka też to potrafi! Twoja córka też to potrafi! Twoja córka też to potrafi! Twoja córka też to potrafi!

Zdjęcia: Emilia Szczesiak

Napisany przez Marysia Szczesiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *