Już 1 września rozpocznie działalność nowa placówka Fregaty – Przedszkole na Ujeścisku.

Powoli realizują się dawne marzenia o kolejnych przedszkolach w Trójmieście, dzięki którym nasz projekt będzie dostępny dla szerszego grona rodzin.

Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja będzie szansą na powiększenie naszej społeczności o rodziny z południowych dzielnic Gdańska.

Tymczasem, praca na budowie wre. Wnętrza nabierają kształtów (na zewnątrz budynek prezentuje się okazale już od dłuższego czasu).Fregata na południu Gdańska

Prace zaczynają kolejne ekipy – kafelkarzy, malarzy i innych fachowców. Chcielibyśmy jak najszybciej zakończyć prace wykończeniowe, żeby już na początku wakacji móc się pochwalić nowym, świeżutkim przedszkolem.

Pierwsze rodziny już zawarły z nami umowę. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że pojawiają się nowe osoby we Fregacie.

Zachęcamy wszystkich do pomocy przy realizacji tego projektu. Liczymy na wszystkich – niezależnie czy są w Szkole dla Dziewcząt, w Przedszkolu w Oliwie, czy też mają synów w Szkole dla Chłopców. Ujeścisko ma być częścią Fregaty – pracować zgodnie z tym samym modelem, z edukacją spersonalizowaną, tutoringiem, ROKami i… mundurkami, by, nade wszystko,  współtworzyć naszą wyjątkową społeczność rodzin.

Zachęcamy do polecania znajomym nowego przedszkola. Wasza osobista rekomendacja ma dla nas ogromną wartość. Miło było usłyszeć od rodziców, na jednej z pierwszych rozmów rekrutacyjnych, że dzięki takiemu właśnie poleceniu “po prostu musieliśmy zapisać do Was swoje dzieci”!

Napisany przez Arkadiusz Duchliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *